Test barev na vlasy 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2009

Která žena si dnes nebarví vlasy? Je jich spíše méně. Barvy na vlasy jsou oblíbeným prostředkem na zakrytí šedin. Jenže jak si vybrat takovou barvu, která vaše vlasy nezničí? Vyberte si správnou barvu podle našeho testu barev na vlasy. Jiné ženy za vás vyzkoušely, na jaké barvy se lze spolehnout.

Co jsme zjistili v našem testu o barvách na vlasy?


Výrobci vám toho naslibují: Náš test barev na vlasy letos ukázal, že situace v této oblasti, není ideální. Ze čtrnácti testovaných barev žádná není velmi dobrá a jen osm jich je alespoň dobrých. Problém je především ve schopnosti rovnoměrného obarvení vlasů.

Barvy na vlasy blednou: Sliby o dlouhotrvající barvě s odolným barvicím pigmentem nemůžete brát vážně. Chemické barvy podléhají působení světla. Naše testy to prokazují. Prozradíme vám, které barvy jsou ke světlání náchylnější a které méně. Hodnotili jsme především trvanlivost barev, překrytí šedin a rovnoměrnost nanesení barvy na vlasech.

Trvalé obarvení za krátkou dobu: Na trhu jsou hitem desetiminutové barvy. Dokáží skutečně rychle a hlavně intenzivně obarvit vlasy tak, abyste se mohli těšit z jejího dlouhodobého účinku? Pozor na to. Většinou jde jen o plané sliby. 

TEST je tu pro vás. Otestovali jsme za vás různé barvy na vlasy a poradíme vám, které účinkují tak, jak to výrobce slibuje. Předplaťte si náš test a zjistíte, která barva je pro vás tou nejlepší.
 


Testované výrobky - barvy na vlasy (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Barvy na vlasy (26 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2009


Přihlásit