Test sluchátek 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 8/2009

Bezdrátová sluchátka představují pohodlí, svobodu a vyspělou digitální technologii. V dnešní době však ještě mají mnoho nedostatků v podobě různých šumů či krátkého dosahu. Jaké tedy vybrat sluchátka? Poradíme vám, které výrobky jsou kvalitní, ale zároveň také cenově přijatelné.

Co jsme zjistili o bezdrátových sluchátkách?


Nevýhody bezdrátových sluchátek: Kdo by nechtěl sluchátka, se kterými se může volně pohybovat? Ovšem skutečně jste za toto pohodlí schopni přinést daň v podobě nepříjemného šumu? Pojďme se podívat na jednotlivé modely a na jejich přenos zvuku. Najdeme mezi nimi i taková bezdrátová sluchátka, která se svým zvukem vyrovnají těm s kabelem, ale není jich mnoho.  

Sluchátka s kabelem: V dnešní době jsou stále jistotou, která zatím není těmi bezdrátovými překonaná. Kromě kvality oceníte i fakt, že mnohem více ušetříte za elektrickou energii. V našem testu si rozebereme kvalitu konkrétních výrobků.  

Zvukové odstínění sluchátek: Odstínění sluchátek je důležité pro posluchače, ale i pro jeho okolí. Která sluchátka propouští nejméně zvuku? Zaměřte se na ta, která jsou uzavřená v jednolitých skořepinách. Jejich kvalita je však různá. My jsme odstínění testovali a víme, která dopadla nejlépe.

Pohodlnost a křehkost sluchátek: Pohodlnost sluchátek se pozná tak po 20 minutách nošení. Neměly by tlačit ani na lebku, ani na ušní boltec. Některá sluchátka s tím mají problémy. Také byste si měli pořídit taková, která něco vydrží. Jistě nechcete, aby vám je zničil jediný pád na zem.  

TEST je tu pro vás. Tentokrát vám přibližuje problematiku bezdrátových sluchátek. Jaká je jejich kvalita? Které výrobky se vyplatí koupit a kterým je lepší se vyhnout? To vám prozradí náš test.


Sluchátka 2009 (porovnat)

Sluchátka bezdrátová starší (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Sluchátka 2009 (26 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2009
Sluchátka bezdrátová starší (11 výrobků)
poslední aktualizace: 1.8.2009


Přihlásit