Test elektrických a vřetenových sekaček 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 7/2009

Jakou zvolit sekačku na trávu, aby váš trávník vypadal co nejlépe? Na trhu jich je hodně. Teď jen vybrat tu pravou. Není to tak jednoduché. Testovali jsme je a některé v našich testech selhaly. Které prošly?

Co zjistil náš test o sekačkách na trávu?


Náš test versus sekačky: Testovat sekačky není tak jednoduché. My jsme se zaměřili na to, aby všechny testovací plochy byly stejné a testování bylo tak maximálně objektivní. Nejdříve jsme trávník zkracovali a poté jsme se soustředili na míru kvality řezu travních stvolů. Jak jednotlivé sekačky dopadly?

Vřetenové sekačky: Hodí se především na malé trávníky. Máme pro vás dva modely, které můžeme vřele doporučit.

Akumulátorové sekačky: Tyto sekačky na trávu jsou poměrně drahé. Přitom většina z nich seče průměrně, některé ani to ne. Zjistili jsme také více o nahřívání baterie a provedli jsme vibrační test. Ne všechny dopadly tak, jak byste si představovali. Která sekačka na trávu je ideální?

Bezpečnost sekaček na trávu: Bezpečnost sekačky je důležitou vlastností. Zaručuje ji pevnost krytů. Podrobili jsme je zkoušce. Zde byly výsledky vcelku dobré.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se podrobněji podívali na sekačky na trávu. Jaký druh je vyhovující a které konkrétní výrobky jsou nejlepší. Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Elektrické sekačky 2009 (porovnat)

Vřetenové sekačky 2009 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Elektrické sekačky 2009 (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009
Vřetenové sekačky 2009 (4 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2009


Přihlásit