Test výrobků proti celulitidě 2009

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2009

Trápíte se celulitidou? Přemýšlíte o tom, zda reklamy na různé výrobky, které slibují její odstranění, jsou skutečně pravdivé? Testovali jsme pro vás deset výrobků na 300 ženách. Máme pro vás výsledky... 

Co zjistil náš test o výrobcích proti celulitidě?


Přípravky proti celulitidě: Na trhu se objevují různě drahé výrobky proti celulitidě slibující efekt za několik dnů či týdnů. Nabízejí je značky jako je Garnier, Dior, Nivea a mnohé další. Skutečně od nich lze čekat zázraky?

Náš test a přípravky proti celulitidě: Už před několika lety jsme publikovali výsledky toho, jak zabírají, resp. nezabírají přípravky proti celulitidě. Tenkrát nedopadly dobře. Ovšem od té doby se na trh dostaly nové výrobky. Zaměřili jsme se na ně a aby test byl průkazný, použili jsme i placebo. Výsledky hodnotily samotné ženy (subjektivní dojem). Názor nám řekl i dermatolog (objektivní hodnocení).

Naděje a výsledky: Asi vás nepotěší, že dobrovolnice byly zklamané a po čtyřech týdnech, během kterých probíhal náš test, žádné výsledky v podobě zmírněné celulitidy neviděly. Nějaké pozitivní účinky však výrobky měly. Jaké?

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na výrobky proti celulitidě. Skutečně jim lze věřit? Předplaťte si náš test a budete vědět víc.
 


Testované výrobky - výrobky proti celulitidě (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Výrobky proti celulitidě (10 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2009


Přihlásit