Test bezpečnostních kování dveří 2009

Publikováno v časopise 5/2009

Věděli jste, že více než 95% cylindrických vložek lze rozlomit? Navíc zručnost zlodějů je čím dál větší. Jaké si pořídit bezpečnostní dveřní kování, abyste byli skutečně v bezpečí?

Co zjistil náš test o bezpečnostním dveřním kování?

Bezpečnostní dveřní kování: Kvalitní bezpečnostní dveřní kování je velmi důležité. Jde přeci o ochranu našeho majetku. Testovali jsme pro vás výrobky ze třetí bezpečnostní třídy. Ta by se měla vyznačovat vysokou odolností proti vloupání.

S čím si poradí zloději: Zloději jsou dnes čím dál zručnější a k překonání mnoha kování jim postačí pět minut. Mějte proto takové kování, které ho zdrží mnohem déle. Nebude riskovat přistižení a zkusí raději méně zajištěný dům či byt.

O našem testu: V našem testu jsme se zaměřili na překonání bezpečnostního kování tak, aby došlo k odkrytí a rozlomení cylindrické vložky a následně k otevření zámku. K tomu jsme použili kladivo, šroubováky a páčidlo. Čas průlomové odolnosti byl stanoven na 5 minut.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali kvalitu šesti bezpečnostních dveřních kování. Jsou skutečně kvalitní a zabrání zloději dostat se k vám domů? Předplaťte si náš test a budete vědět, se kterým dveřním kováním můžete v klidu spát.


Databáze testovaných výrobků

Bezpečnostní dveřní kování (6 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2009


Přihlásit