Test pánví 2018

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2018

Jak by měla vypadat kvalitní univerzální pánev? Kolik by toho měla vydržet? Co by měla umět a na co by měl být spoleh? Tyto a další otázky nás přiměly, abychom se s žádostí o odpověď obrátili na odborníky. Na začátku letošního roku jsme k destrukčním laboratorním zkouškám odeslali necelou čtyřicítku pánví s nepřilnavým povrchem. Jak testování dopadlo? Jednoduchý návod pro nákup pánví nečekejte, vysoká cena vyšší kvalitu nezaručí.

Ať už patříte mezi ostřílené kuchaře, nebo se po kuchyni pohybujete jako slon v porcelánu, existují věci, které při vaření jistě oceníte. Jednou z nich je pánev, se kterou lze bez potíží připravit požadovaný pokrm, dobře se s ní pracuje a nic se k ní nepřichytne. Roztrhané palačinky, prasklá volská oka a následné drbání připečených zbytků totiž dovedou jednomu pěkně pohnout žlučí.

Jak podobným nepříjemnostem předejít? Prvním krokem by mělo být pořízení solidní pánve – ani sebelepší kuchař totiž neumí zázraky se špatnou výzbrojí. To se ovšem snáz radí, než činí.

Která pánev zaručí pohodové vaření a radost v kuchyni? Nechť vám odpověď přinese náš test 37 pánví s nepřilnavým povrchem.


Testované výrobky - pánve s nepřilnavým povrchem (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pánve s nepřilnavým povrchem 2018 (37 výrobků)
poslední aktualizace: 31.5.2018


Přihlásit