Zkušenosti čtenářů s časopisem TEST

Obsah červencového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 7/2021 Obsah červencového dTestu
Naši čtenáři si cení časopisu TEST jako mimořádného zdroje srovnávacích informací o výrobcích a službách a dalších radách pro spotřebitele.  Jeho výjimečnost je založena na tom, že je zcela nezávislý na podnikatelských subjektech, jejichž produkty jsou testovány, protože neobsahuje reklamu.
 • To jen potvrzuje, že časopis Test mám neporně špičkovou provesionální úroveň a pro laickou veřejnost je pečující, zajímající se, spolehlivý a nápomocný.
  Karel Š.
Zpráva
 • D test se stal členem naší rodiny již před mnoha léty, pomáhal  zvláště v době, kdy se nám narodilo první dítě a kdy nebylo jednoduché získávat informace o výrobcích na trhu. Díky Vašim testům, analýzám i populárně naučným článkům jsme mnohokrát nešlápli vedle - sice ta rozhodnutí před různými koupěmi trvala déle (nakonec jsem hledala i další srovnávací testy a informace a dělám to tak stále) :-). Také jsem postupně získávala na zákaznickém sebevědomí a nenechala se při reklamacích umlátit zažitými frázemi "ale pani, jste první, kdo si stěžuje" apod.  I proto Vám děkuji a přeji vše dobré!
  Jitka K.

 • Váš časopis čteme se ženou jako detektivku. Zjišťujeme, že řada věcí, které se nám dříve podle reklamy líbily, se nám na základě vašich informací líbit přestávají.
  Telefonující spotřebitel

 • Váš časopis odebírám už asi 10 roků a velice mi pomáhá při rozhodování o nákupech a jsem velice spokojena. Dosud jsem neměla nikdy žádné problémy s uplatněním reklamace.
  Iveta

Přihlásit