Test havarijních pojištění 2009

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2023 Obsah říjnového dTestu

Sdílejte

Publikováno v časopise 3/2009

Přemýšlíte o havarijním pojištění? Nevyplatí se každému. Jak je to ve vašem případě? Je lepší si ho pořídit, nebo se bez něj obejdete? Náš test vám prozradí víc.

Co zjistil náš test o havarijním pojištění?


Komu se vyplatí havarijní pojištění: Není jednoduché odpovědět na to, pro koho je havarijní pojištění nejvhodnější. Je důležité vzít v potaz mnoho faktorů, např. jak často jezdíte, jaké máte auto, jaká je hrozba živlů či vandalů atd.

Cena havarijního pojištění: Cenu havarijního pojištění ovlivňuje mnoho aspektů. Mezi ně patří např. co máte za auto, zda s ním podnikáte, jak dlouho řídíte, kolik jste měli nehod, lokalita, ve které jezdíte atd.

Kolik vám dá pojišťovna v případě pojistné události: Nemějte přehnané představy o tom, kolik vám pojišťovna v případě poničení či zničení vašeho vozu vyplatí. Můžete sice při totálním zjištění dostat plnou cenu vozidla, ale to se viditelně odrazí na ceně pojistného.

Ušetřete: A jak ušetřit na havarijním pojištění? Existuje řada možností. Využijte rozmanitých slev, bonusů atd. Podívejte se po různých řešeních. Vhodné je mít havarijní pojištění u pojišťovny, u které máte i jiný produkt. To se většinou pojí s dalšími slevami. TEST vám poradí, jak lze co nejvíce ušetřit.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na havarijní pojištění. Vyplatí se vám? Předplaťte si náš test a budete vědět více.Přihlásit