Test myček nádobí 2009

Publikováno v časopise 3/2009

Chcete být obeznámeni s výsledky nejrozsáhlejšího testu myček na českém trhu? Jsme tu pro vás. Spolupracujeme i se zahraničím a máme pro vás srovnání hlavních značek nejrůznějších cenových kategorií. Ne vždy ty nejdražší jsou zároveň nejlepší...

Co zjistil náš test o myčkách?


O myčkách: U nás má zhruba 40% domácností myčku. Skutečně šetří čas i vodu, potažmo peníze? Záleží na tom, jakou si vyberete. Nechte si poradit...

Jaké myčky jsou špatné: Myčku vybírejte pečlivě. Mnohé totiž nesplní vaše požadavky. Zásadní nedostatek mnohých myček je ve špatné konstrukci košů. Kvůli nim bude nádobí špatné poskládané a mohou na něm zůstávat zbytky jídel i po umytí. Dalším důležitým aspektem je obsah. V potaz je třeba vzít i zpracování odstřikovacích ramen. 

Jaký zvolit program: Program myčky si můžete vybrat. Je vám k dispozici normální a „eko“ program. Kvalitní myčky mají senzory, které si samy zvolí vhodný program. A v čem spočívá „eko“ program? Většinou představuje snížení teploty, méně použité vody a je zde i kratší čas mytí. Ovšem ne vždy se můžete spolehnout na kvality, které má tento program přinášet.

Náš TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali myčky. Vyplatí se vám pořídit si ji do domácnosti? Které výrobky dopadly v testu nejlépe. Předplaťte si náš časopis a budete vědět víc.
   


Myčky 2009 (porovnat)

Myčky 2008 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Myčky 2009 (25 výrobků)
poslední aktualizace: 1.3.2009


Přihlásit