Co najdete v říjnovém dTestu

Obsah březnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 3/2024 Obsah březnového dTestu

V říjnovém čísle našeho časopisu pro vás chystáme pětici obvyklých testů, které tentokrát potěší řidiče, rodiče i ty, kterým se nechce trávit čas v kuchyni. Navíc se také dozvíte, jak ochránit sebe i svého kapesního pomocníka.

Těšit se můžete na následující testy:

Balzámy na rty: Trápí vás suché rty a přemýšlíte, jak nejlépe je hydratovat? Sáhnout můžete po balzámech, jejichž test přineseme už příště. Dočtete se třeba, jestli rty dobře zvlhčují a zda neobsahují nežádoucí látky.

Myčky na nádobí: Ty nejlepší ušetří práci i peníze a postarají se o blyštivé nádobí. Na základě vašich četných přání jsme do testu zařadili vestavené klasické i úzké modely.

Kojenecká mléka: Je třeba se obávat škodlivých látek z palmového tuku, který je běžnou součástí sušeného mléka pro kojence či batolata? Odpověď hledejte v říjnovém vydání.

Zimní pneumatiky: Před povinným přezouváním přineseme další test zimních pneumatik. Tentokrát poradíme s výběrem pro Škodu Octavia či VW Golf a pro SUV jako jsou Nissan Qashqai nebo Dacia Duster.

Antivirová ochrana mobilů: Vyplatí se zabezpečit telefon antivirovou aplikací? Co vlastně umí a má cenu investovat do placené verze? Na to i na řadu dalších otázek vám odpovíme v podrobném testu nejpopulárnějších mobilních antivirů.

V tomto čísle najdete i obvyklé spotřebitelské novinky ze světa a finanční a právní servis.

Přihlásit