Nejvíce potíží se škodlivým softwarem, jakým jsou například viry a různé špehovací programy, se v Británii objevuje na jihu v Dorsetu. Potíže s nimi měli v průměru čtyři obyvatelé z každých deseti tisících. Co se týče podvodníků v oblasti nakupování po internetu a aukčních portálů, nejvíce jejich obětí žije v oblasti Northamptonshire. V sousedním Warvickshire zase sídlí nejvíce e-shopů poškozených nepoctivými zákazníky.
Wales je centrem podvodů s technickou podporou, alespoň podle dat policie pro oblast Dyfed-Powys. V prvním případě cílí nepoctivci zejména na starší Velšany s nižší počítačovou gramotností. Podle Which? se v případě podvodů s falešnou technickou podporou jedná o nejrychleji rostoucí odvětví zločinu po internetu. Počet poškozených zde mezi posledními dvěma roky stoupl o celých 47 %.
Na východě Anglie v Norfolku jsou nejčastějšími druhy podvodu falešné loterie a podvodné inzeráty na internetových seznamkách. Poslední oblastí mimo hlavního města Londýn, z níž se Which? podařilo získat data, bylo jihovýchodní Surrey. Zde se děje nejvíce podvodů s investicemi přes internet.
Londýnská metropole drží primát ve více oblastech online zločinu. Zde se děje nejvíce krádeží osobních údajů a hackerských útoků na účty na sociálních médií. Přes internet se zde také prodá nejvíce padělků, a to jak u zboží, tak i u vstupenek na kulturní či sportovní akce. V neposlední řadě je zde nejvíce problémů s půjčkami přes internet.
Podle dat, která Which? shromáždila, se nejrozšířenější podvod přes internet týká podvodů na aukčních portálech či internetových bazarech. Na druhém místě se umístili nepoctivci, kteří nabízejí vyřešení neexistujících závad na uživatelově počítači. Třetím jsou pak problémy se zaplacenými avšak nikdy neuskutečněnými službami.
Nahlédnout do interaktivní mapy můžete na tomto odkaze http://www.which.co.uk/news/2017/06/revealed-the-fraud-capitals-near-you/.