Speciální vydání dTest Plus – Zdraví a zdravotnictví

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Vydáno: 31.5.2017   

Věděli jste, že kromě standardního předplatného časopisu dTest nabízíme i rozšířené předplatné dTest Plus? Předplatné dTest Plus zahrnuje všechny předplatitelské benefity a navíc získáte dvě speciální vydání časopisu ročně. V aktuálním červnovém speciálu se podíváme na zoubek zdraví a českému zdravotnictví. 

Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím,“ řekl trefně filozof Arthur Schopenhauer. I když se problematika zdraví a zdravotnictví vymyká ze spotřebitelské tematiky, je pro naše životy natolik důležitá, že jsme se jí rozhodli věnovat celé speciální vydání dTestu. Ve spolupráci s odborníky jsme pro vás připravili mnoho zajímavých, a někdy možná i překvapivých informací z této oblasti.

Víte například, kdy má lékař ze zákona povinnost nesdělit vám nepříznivou skutečnost o vašem zdravotním stavu? A že glutamany coby známý potravinový strašák se mohou skrývat i pod nevinně znějícími pojmy jako je kvasniční extrakt? Tipli byste si, že celý proces vývoje a testování léků než se dostanou na pulty lékáren, přijde na dvě miliardy dolarů? A říkají vám něco pojmy jako e-health nebo telemedicína?

Ve speciálním vydání dTestu „Zdraví a zdravotnictví“ se dočtete mnohé o lécích a jejich testech, o tom, jak je možné zapojit se do klinických studií, i o novinkách a povinnostech, které vůči nám mají farmaceutické firmy. Věnujeme se v něm tématům jako jsou poruchy plodnosti a asistovaná reprodukce, civilizační choroby, psychosomatická medicína, vzácná onemocnění i aktuálním trendům ve výživě. Nabídneme vám i vysvětlení právních aspektů vztahu mezi pacienty a lékaři. A budete překvapeni, jak mohou informační technologie zlepšit a zjednodušit individualizovanou zdravotní péči.

Co je předplatné dTest Plus a jak ho lze získat?

Tento typ předplatného se všemi benefity získá od nás každý předplatitel jako dárek po 12 měsících trvání předplatného, které si prodlouží na další rok. Pokud máte roční předplatné dTestu a rádi byste přešli na dTest Plus, kontaktujte nás na dtest@dtest.cz. Také je možné si předplatné dTest Plus zakoupit přímo na našem webu.  

Předplatné dTest Plus zahrnuje:

  • 12 čísel časopisu doručeného každý měsíc do vaší schránky,
  • 2 speciální vydání dTest Plus,
  • přístup do placené sekce www.dtest.cz, s výsledky testů a článků,
  • přístup k výsledkům testů v mobilní aplikaci dTest,
  • přednostní servis spotřebitelské poradny.

Více informací získáte ZDE.


Přihlásit