Co najdete v červnovém dTestu

Obsah červnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 6/2021 Obsah červnového dTestu

V červnovém dTestu se můžete těšit na obvyklých pět testů. Dva z nich jistě potěší motoristy, jeden milovníky čerstvých salátů, jeden kuchaře a kuchařky a poslední pak ty, kteří si potrpí na zaznamenání vzpomínek. 

Balkánské sýry: U oblíbených sýrů nás zajímalo zejména, zda se údaje na obale shodují se skutečností. Nechali jsme proto naměřit skutečný obsah sušiny a tuku. Součástí testu byl i mikrobiologický rozbor a hodnocení senzoriky.

Indukční plotny: Indukční plotny jsme v laboratoři prověřovali při vaření vody či smažení palačinek. Zjišťovali jsme, jestli se jednoduše obsluhují a čistí.

Pokročilé fotoaparáty: U fotoaparátů s výměnným objektivem jsme se podívali zejména na to, jak kvalitní snímky s nimi lze pořídit. Někoho možná překvapí, že kvalita nemusí odpovídat ceně, některé z nejdražších modelů v testu propadly. Podívali jsme se i na to, jak kvalitní video s nimi lze pořídit, a jak intuitivní je obsluha.

Crashtesty: V další várce crashtestů od Euro NCAP najdete i dlouho očekávaný vůz Škoda Kodiaq.

Autosedačky: Sedačky by měly v první řadě dítě chránit při čelním i bočním nárazu. V testu jsme se podívali i na to, jak snadno se do vozidla instaluje. Nechali jsme také naměřit obsah škodlivých látek.

Těšit se můžete také na obvyklý právní a finanční servis a také na spotřebitelské novinky ze světa. Držitelé předplatného dTest Plus navíc obdrží speciální vydání časopisu s tématem Zdraví a zdravotnictví.
 

Přihlásit