Už je nás více než 50 tisíc. Chcete také výhodnější tarif? Přidejte se!

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Sdílejte

Vydáno: 23.5.2017   

Registrace do naší hromadné změny operátorů je v plném proudu. Do kampaně Chci výhodnější tarif se již zaregistrovaly desítky tisíc spotřebitelů. Vadí vám stávající situace na českém trhu mobilních služeb a chcete nám pomoci ji změnit? Chtěli byste mít levnější tarif a lepší smluvní podmínky? Přidejte se také, registrace je nezávazná a bezplatná. 

Konkurence mezi některými druhy tarifů na českém trhu prakticky neexistuje. Důsledky jsou nasnadě. Když jsme v loňském roce srovnávali rozsah a cenu takzvaných neomezených tarifů v České republice a v jiných evropských zemích, zjistili jsme, že v zahraničí zaplatí spotřebitelé za stejnou nabídku služeb poloviční částky než u nás, nebo za své peníze dostávají podstatně větší rozsah služeb. Ani smluvní podmínky operátorů nebývají k českým spotřebitelům právě vstřícné.

Jedním ze způsobů, jak získat výhodnější cenové i smluvní podmínky je hromadná změna poskytovatelů služeb. Rozhodli jsme se proto spojit síly, zorganizovat aukci mobilních tarifů a pomoci všem zapojeným spotřebitelům získat co nejlepší produkt. Chceme přimět operátory, aby přinesli na trh nové konkurenceschopné tarify, které budou výhodné pro spotřebitele. Připojte se i vy!

Jak se mohu připojit?

Jednoduše se zaregistrujte na webové stránce kampaně www.ChciVyhodnejsiTarif.cz. V prvním kroku stačí uvést jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Poté vás požádáme o doplnění několika dalších údajů, kompletní vyplnění požadovaných informací vám zabere jen chvilku. Účast v kampani je nejen jednoduchá, ale také bezplatná a nezávazná. Registrace je otevřená všem spotřebitelům.

Můžu registrovat i telefonní čísla svých blízkých?

Každý zapojený spotřebitel může zaregistrovat libovolný počet telefonních čísel. Do kampaně tedy můžete přihlásit například telefonní číslo svého dítěte nebo babičky. Řekněte o kampani také svým přátelům, příbuzným a známým. Čím více spotřebitelů se zapojí, tím lépe. Více účastníků posiluje naši pozici v jednáních o co nejvýhodnější cenu a podmínky mobilních služeb.

Co se bude dít po registraci?

9. června proběhne online aukce, ze které vzejdou konkrétní nabídky cen mobilních tarifů. Operátoři budou soutěžit o několik tarifů s různými objemy volání, SMS a dat, které odpovídají nejčastějším požadavkům spotřebitelů. Po aukci zašleme zaregistrovaným účastníkům informaci o vysoutěžených tarifech. Ti se pak budou moci v klidu rozhodnout, jestli chtějí nabídku přijmout, nebo ne.

Jak bude probíhat změna operátora?

V e-mailu s nabídkou, který po aukci obdržíte, najdete také odkaz na formulář, jehož prostřednictvím si zvolíte tarif, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Pokud se rozhodnete pro změnu operátora či pouze tarifu, formulář vyplníte a odešlete. Data z formuláře předáme novému operátorovi, který vám zašle návrh smlouvy a další dokumenty potřebné ke změně.

Kde získám více informací?

Navštivte sekci „Nejčastější dotazy“ na www.ChciVyhodnejsiTarif.cz. Můžete nás také kontaktovat na tarify@dtest.cz nebo na telefonním čísle 272 272 274, kde jsme vám k dispozici každý všední den mezi 9. – 17. hod.


Přihlásit