Test dětských autosedaček 2009

Publikováno v časopise 1/2009

Přinášíme vám hodnocení deseti různý autosedaček. Jde jen o ochutnávku velkého testu, který pro vás připravujeme. Jak náš průzkum dopadl? Do které autosedačky se nemusíte bát dát svého malého potomka? Nechte si od nás poradit.

Co zjistil náš test o autosedačkách?


Vanička versus skořepina: Máme autosedačky vaničkového a skořepinového typu. Které jsou bezpečnější? Záleží na váze dítěte. Má-li nad 10 kg, vanička je už nežádoucí. A jaké konkrétní výrobky daných typů jsou nejlepší?  

Autosedačka univerzální a Isofix: Univerzální autosedačka je použitelná ve všech autech. Instaluje se pomocí tříbodového bezpečnostního pásu vozidla. Vyberte takový model, který zajistí pevné usazení sedačky na místě. Autosedačky se systémem Isofix nelze používat ve všech autech.  

I Isofix může selhat: Isofix je všude propagovaný jako nejlepší bezpečnostní systém autosedaček. Ne však vždy přispívá k větší bezpečnosti dítěte. Záleží na konkrétním modelu autosedačky. Jednotlivé produkty jsme otestovali a máme pro vás výsledky.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na dětské autosedačky a zkoumali jsme jejich bezpečnost. Na které se můžete plně spolehnout? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - autosedačky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2009 - 2010 (81 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2010


Přihlásit