Test domácích pekáren 2009

Publikováno v časopise 1/2009

Domácí pekárny jsou dnes u nás i ve světě v módě. Chcete mít také čerstvě upečený a voňavý chléb? Domácí pekárny nejsou příliš drahé. Musíte však dobře vybírat. Mají různou kvalitu a některé, které jsme testovali, nevydržely zkoušku životnosti. Které jsou tedy nejlepší?

Co zjistil náš test o domácích pekárnách?


Více o domácí pekárně: Jde o malou troubu s hnětacími háky. Vašim úkolem je jen koupit chlebovou směs. Připravit si ji můžete i sami. Poté nalijete do nádoby těsto a čekáte až vám vaše domácí pekárna chléb upeče. Lze si připravit mnohé druhy chleba. Záleží jen na vás. Víme i o pekárně vhodné na pečení baget. Pozor: Některé pekárny si neporadí např. s celozrnným chlebem.

Nejlepší chléb: Pro naše testování jsme zvolili dva nejpoužívanější programy pro pečení chleba. Zkoušeli jsme upéci světlý chléb, ale i chléb z celozrnné směsi. Víme, které pekárny obstály, ale i to, jakou mají spotřebu energie. Test srovnával kvalitu chlebů - chuť, barvu, kůrku atd. Ze které pekárny vám bude chléb chutnat nejvíce?

Zapomeňte na myčku: Pečící nádoba a hnětací háky většiny přístrojů nejsou vhodné pro mytí v myčce. Víme, které v ní mýt můžete.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme pro vás zkoumali kvalitu domácích pekáren. Jaká je? Vyplatí se vám? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - domácí pekárny (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Domácí pekárny 2009 (32 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2009


Přihlásit