Test šamponů 2009

Publikováno v časopise 1/2009

Ptáte se, jestli můžete věřit šamponům pro zvětšení objemu vlasů? Skutečně fungují? Možná po nich nebudete mít kštici jako dívky v reklamách, ale svůj efekt mají. Na které konkrétní výrobky se obrátit?

Co zjistil náš test o šamponech pro zvětšení objemu vlasů?


Kvalita versus cena: Na jaké šampony pro zvětšení objemu vlasů se můžete spolehnout? Rozhodně by jediným ukazatelem kvality neměla být cena. Obvykle totiž platíte za značku, ale ta sama o sobě žádné záruky kvality nedává. Testovali jsme pro vás drahé i levné šampony.

Efekt šamponu pro objem vlasů: Většina šamponů pro zvětšení objemu vlasů jim dokáže dodat více plnosti. Vlasy se také snadno rozčesávají, jsou poddajné, hebké a neměly by být nabité statickou elektřinou. Na tyto vlastnosti jsme se při testování zaměřili, a to v laboratoři i v praxi. Přinášíme vám výsledky.

Účinný šampon pro zvýšení objemu vlasů: Prozradíme vám, jaké látky musí šampon obsahovat, aby fungoval tak, jak má. Poskytneme vám i další zajímavé informace.

Snášenlivost šamponů: Máte citlivou pokožku hlavy? Nemusíte se bát alergických reakcí. Nenašli jsme během testování žádný přípravek obsahující látky, které by ze zdravotního hlediska byly nevyhovující.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na zkoumání kvality šamponů pro zvětšení objemu vlasů. Které výrobky jsou nejlepší. Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Databáze testovaných výrobků

Šampony pro zvětšení objemu (9 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2009


Přihlásit