Jak se bránit klamavým praktikám operátorů

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Schopnost vymýšlet nové a nové pasti, do kterých se spotřebitelé mohou chytit, nezná mezí. Nyní jsou slyšet hlasy, že je potřeba napravit nerovnováhu v právech a povinnostech spotřebitelů a mobilních operátorů. Jenže nelze spoléhat jen na zákony a ukládané pokuty, aktivní musíme být i my spotřebitelé. Když nechceme draze volat, musíme se sami ozvat a říct dost. Jak na to? Dozvíte se v našem krátkém interaktivním webináři. Probereme také, jak řešit reklamace příliš vysokého vyúčtování či jak se obracet na Český telekomunikační úřad.

Bezplatný webinář na téma "Jak se bránit klamavým praktikám operátorů" se uskuteční ve středu 12. dubna od 18 hodin. Plánovaný rozsah je 30-60 minut.

Jak se zúčastnit webináře

Přihlášením na adrese www.dtest.cz/webinar optimálně cca 5-10 minut před oficiálním začátkem. Zde pouze vyplníte své jméno a e-mail a kliknete na "vstoupit do místnosti". Následně vyčkáte na přizvání a poté budete automaticky přesměrováni do místnosti, kde bude webinář probíhat. V případě dotazů či nejasností ohledně webináře nás neváhejte kontaktovat na adrese webinare@dtest.cz.

Důležité informace k webináři

Připravili jsme pro vás stručný manuál, kde naleznete informace k technickým podmínkám i samotnému průběhu webináře.

Manuál webináře dTest

Přihlásit