Co najdete v lednovém dTestu

Obsah dubnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 4/2024 Obsah dubnového dTestu

Vánoce jsou za dveřmi, ale my pracujeme dál. V tuto chvíli pro vás připravujeme lednové vydání našeho časopisu a v něm na vás čeká pět testů a článek se srovnáním potravin. Tentokrát jsme nechali otestovat dva pomocníky pro úschovu vzpomínek, něco pro kutily, něco pro hladkou pokožku a také koření, které dodává jídlu říz. Naši potravináři se pak zaměřili na jednu přísadu nejen do čaje.

Externí hard-disky: U externích pevných disků s kapacitou od 500 GB do 4 TB nás zajímala kvalita konstrukce a také rychlost zápisu a čtení. Nechali jsme ověřit jejich hlučnost i odolnost vůči nárazům.

Epilátory: Pokud vás už nebaví zbavovat se nežádoucích chloupků několikrát týdně klasickými žiletkami, můžete vyzkoušet i epilátory. Prověříme za vás, jak efektivní je holení těmito přístroji nebo jak snadné je jejich používání.

Kompaktní fotoaparáty: Vyplatí se ještě kupovat digitální fotoaparáty, nebo už je chytré telefony porážejí na všech frontách? Kompakty jsme v novém testovacím programu srovnávali s vestavěnými fotoaparáty mobilních telefonů vyšší třídy. Jako obvykle jsme nechali otestovat celkovou kvalitu snímků a videa i uživatelskou přívětivost výrobku.

Černý pepř: Co najdete v sáčku mletého či celého pepře? Ostré koření, nebo jen vyšeptalý prach a kuličky? V pepři jsme také hledali nežádoucí těžké kovy a mykotoxiny.

Vrtačky: Akumulátorové vrtačky s příklepem i bez jsme nechali podrobit zátěžovým testům i testům bezpečnosti. Kromě toho nás také zajímala jednoduchost obsluhy a přiložené vybavení.

Citronky: Citronové šťávy jsme seřadili podle obsahu ovocné složky, zaměřili jsme se i na různé přídatné látky.

Těšit se můžete i na obvyklý právní a finanční servis a spotřebitelské novinky ze světa.
 

Přihlásit