Aktuálně na téma vánočních nákupů

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2023 Obsah únorového dTestu

Mít koupený dárek s předstihem se nemusí vždy vyplatit. Na jedné straně jistota v listopadu zabalených balíčků určitě zpříjemní adventní čas, na stranu druhou, od převzetí věcí běží lhůty k odstoupení i záruka. Na co si dát pozor při nákupu dárku, za jakých podmínek je lze vracet a co udělat pro úspěšnou reklamaci, poradí náš webinář pro spotřebitele s názvem "Na co si dát pozor při nákupu dárků". Webinář je jako vždy zdarma a jako vždy bude prostor i pro vaše dotazy.

Bezplatný webinář na téma "Na co si dát pozor při nákupu vánočních dárků" se uskuteční ve čtvrtek 24. listopadu od 18 hodin. Plánovaný rozsah je 30-60 minut.

Jak se zúčastnit webináře

Přihlášením na adrese www.dtest.cz/webinar optimálně cca 5-10 minut před oficiálním začátkem. Zde pouze vyplníte své jméno a e-mail a kliknete na "vstoupit do místnosti". Následně vyčkáte na přizvání a poté budete automaticky přesměrováni do místnosti, kde bude webinář probíhat. V případě dotazů či nejasností ohledně webináře nás neváhejte kontaktovat na adrese webinare@dtest.cz.

Důležité informace k webináři

Připravili jsme pro vás stručný manuál, kde naleznete informace k technickým podmínkám i samotnému průběhu webináře.

Manuál webináře dTest

Přihlásit