Aktuálně na téma údržby a oprav nájemního bytu

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Bydlíte v nájmu? Pak jste se pravděpodobně už setkali se situací, že bylo třeba v bytě něco opravit a vyvstala otázka, kdo má opravu provést a uhradit. Jaké opravy je ze zákona povinen provádět pronajímatel a jaké nájemce? Jak lze údržbu a opravy upravit v nájemní smlouvě? A co se stane při neplnění povinností ohledně údržby a oprav bytu? Na tyto otázky odpoví náš webinář pro spotřebitele s názvem "Údržba a opravy nájemního bytu".  Webinář je jako vždy zdarma a jako vždy bude prostor i pro vaše dotazy.

Bezplatný webinář na téma "Údržba a opravy nájemního bytu" se uskuteční ve středu 12. října od 18 hodin. Plánovaný rozsah je 30-60 minut.

Jak se zúčastnit webináře

Přihlášením na adrese www.dtest.cz/webinar optimálně cca 5-10 minut před oficiálním začátkem. Zde pouze vyplníte své jméno a e-mail a kliknete na "vstoupit do místnosti". Následně vyčkáte na přizvání a poté budete automaticky přesměrováni do místnosti, kde bude webinář probíhat. V případě dotazů či nejasností ohledně webináře nás neváhejte kontaktovat na adrese webinare@dtest.cz.

Důležité informace k webináři

Připravili jsme pro vás stručný manuál, kde naleznete informace k technickým podmínkám i samotnému průběhu webináře.

Manuál webináře dTest

Přihlásit