Co najdete v zářijovém dTestu

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2023 Obsah záříjového dTestu

Zářijové vydání dTestu přinese oproti vydáním předchozím navíc 16 stran se zajímavými informacemi pro spotřebitele. Nebude mezi nimi chybět ani pět testů. Posvítili jsme si mimo jiné na pochutiny pro čtenáře i jejich čtyřnohé mazlíčky, zavazadla nejen pro školáky, pomocníky do kuchyně a také jednoho oblíbeného žrouta času.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Myčky: U volně stojících myček o šířce 60 cm a s cenou do 10 000 Kč jsme se podívali na to, jak dobře a rychle umyjí vaše nádobí. Nezapomněli jsme ani ověřit, jestli zbytečně neplýtvají vodou či energií.

Televize: Je označení UltraHD zárukou kvalitního obrazu, nebo se jedná jen o prázdný reklamní slogan? U televizí nás ovšem nezajímal jen obraz, sledovali jsme také pozorovací úhel či kvalitu zvuku.

Psí granule: V testu granulí pro dospělé psy mezi 11 a 25 kg váhy nás zajímaly zejména výživové hodnoty, u použitých tuků pak i jejich kvalita. Hlídali jsme také, zda výrobce dodržel deklarované hodnoty na obalu a zda se v krmivu nenašly nežádoucí mykotoxiny.

Šunkové salámy: V uzeninách jsme hledali stopy po použití strojně odděleného či drůbežího masa, sóji či škodlivých nežádoucích látek, jako jsou například těžké kovy. Zajímal nás ale i obsah soli a tuku. Šunkové salámy jsme podrobili i hodnocení senzorických vlastností.

Městské batohy: Nebaví-li vás nošení brašny či kabelky přes rameno a přesto potřebujete prostor pro přenášení notebooku i dalších nezbytností, vhodnou volbou by pro vás mohl být městský batoh. V testu se dozvíte třeba to, které batohy jsou pohodlné na nošení a mají kvalitní konstrukci, nebo jak dobře dokážou batohy čelit dešti.

Těšit se můžete i na obvyklý finanční a právní servis či spotřebitelské novinky ze světa. V příloze na vás čeká praktický „tahák“, který by vám mohl pomoci při třídění odpadu.
 

Přihlásit