Test dětských autosedaček 2006

Publikováno v časopise 7/2006

Dojde-li k dopravní nehodě, autosedačka může vašemu potomkovi zachránit život. Musíte mít však typ autosedačky, které vašemu dítěti nejvíce vyhovuje. Víte, jaký model bude pro vašeho potomka nejlepší? Poradíme vám.

Co zjistil náš tes o autosedačkách?

 
O autosedáčkách: Nezapomínejte, že autosedačku si pořizujete ne kvůli předpisům, ale především kvůli bezpečí vašeho dítěte. Vyberete takovou, která ho maximálně ochrání. A jaká to je? Pro správný výběr je důležité mít dostatek informací o autosedačkách, nejlépe z nezávislých zdrojů.
 
Správná velikost: Vyberte autosedačku podle velikosti a hmotnosti vašeho dítěte. Víte, kdy je nejlepší čas přesadit malé dítě ze skořepinové sedačky? Poradíme vám.
 
Ne vždy se lze spolehnout na Isofix: Isofix je velmi vychvalovaný. Jde o speciální uchycení, které je praktické a moderní, je však třeba si uvědomit, že ho nelze použít v každém autě. 
 
Pomyslná univerzálnost: Chcete koupit univerzální autosedačku? Mnohé se sice prezentují jako univerzální, ale to ještě neznamená, že skutečně jsou. Můžete se u nich setkat s mnohými problémy, které ohrožují bezpečnost vašeho potomka.
 
Test je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na testování dětských autosedaček. Víte, které modely jsou pro vašeho potomka nejbezpečnější? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - autosedačky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2006 - 2007 (52 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2007


Přihlásit