Test mobilních telefonů 2006

Publikováno v časopise 8/2006

Mobilní telefony se neustále vyvíjejí a zdokonalují. V současné době s nimi můžete více než jen volat či psát SMS. Jaké mají funkce a jaká je jejich kvalita? Testovali jsme pro vás 22 telefonů a víme, které jsou nejlepší.

Co zjistil náš test o mobilních telefonech?

 
Všestrannost mobilních telefonů: Mobilní telefony jsou stále všestrannější. Na trhu je mnoho novinek s vychytávkami, které ocení nejeden uživatel.
 
Naše testování mobilních telefonů: V testu jsme hodnotili 22 různých mobilů. Zaměřili jsme se na jednoduché modely, ale i na takové, které mají mnohé funkce a vychytávky. Představíme si podrobně konkrétní modely a jistě si z nabídky vyberete i vy takový, který vám bude nejvíce vyhovovat.
 
Mobil, foťák a přehrávač v jednom: To vše můžete mít, pokud si koupíte multifunkční model mobilního telefonu. Musíte však mít na paměti, že mobil klasický foťák nenahradí, takže kvalita snímků není nejlepší. Některé mobily umí fotit a přehrávat hudbu, všechny by se měly hodit k telefonování. U některých modelů jsme však našli nedostatky v podobě blokování pro použití v jiné než domovské síti.
 
Test je tu pro vás. Tentokrát pomůžeme každému, kdo se chystá pořídit si nový mobilní telefon. Víte, jaké mají přístroje funkce a jaká je jejich kvalita? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Mobily a smartphony starší (porovnat)

Mobily a smartphony 2009-2010 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2009-2010 (475 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2010
Mobily a smartphony starší (325 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010


Přihlásit