Co najdete v červnovém dTestu

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Do červnového vydání dTestu opět připravujeme pět nových testů. Chystáme něco pro rodiče malých dětí, něco pro kuchaře a kuchařky a testy trojkombinace vybavení na letní výlety za krásami přírody.

Autosedačky: Ověřovali jsme, zda je dítě v sedačce v bezpečí při čelní i boční srážce a zda není vystaveno rizikovým látkám. Vyzkoušeli jsme také jak obtížná je správná montáž sedaček a zda nejsou nepohodlné.

Fritézy: Otestovali jsme, jak kvalitně umí fritovat, jakou mají spotřebu energie nebo jak snadné je jejich ovládání. Neopomněli jsme prověřit ani jednoduchost jejich čištění nebo manipulace s fritovacím košem.

Fotoaparáty s výměnným objektivem: Fotoaparáty vyšší třídy dnes musí umět víc než jen fotit. Kromě kvality snímků jsme tak otestovali i natáčení videa.

Turistická obuv: Správná turistická bota by měla odolat dešti, větru i kamínkům v podrážce, navíc by neměla klouzat. Odolnost i uživatelské vlastnosti testovaných modelů jsme prověřili přímo v terénu.

Vepřové konzervy a lunchmeaty: V testu jsme se podívali, zda na vás v konzervě čeká kvalitní maso, nebo naopak separát. Zkoumali jsme i jestli zákazník opravdu dostane to, co je uvedeno na obalu, a zda maso neobsahuje kadmium či olovo.

Těšit se můžete i na obvyklý právní a finanční servis či na spotřebitelské novinky ze světa.

Přihlásit