Test elektronických teploměrů 2008

Publikováno v časopise 11/2008

Věříte nové technologii elektronických teploměrů, nebo raději spoléháte na jednoduchý a klasický rtuťový teploměr, na kterém není co zkazit? Testovali jsme za vás různé teploměry. Seznamte se s výsledky.

Co zjistil náš test o elektronických teploměrech?


Teploměry: Náš test zjistil, že na některé teploměry nových technologií se nelze plně spolehnout. U jiných zase není snadné použití. Výrobci se soustředí především na rychlost měření, někdy je to však na úkor kvality. Pro běžné uživatele jsou nejvhodnější kontaktní teploměry. Pro koho jsou nejlepší a jak je to s ostatními teploměry? Víme více...

Různé teploměry: Vybrat si můžete z mnohých teploměrů. Máme čelní, ušní, kombinované ušní a čelní, bezdotykové čelní a diodové. Jaké mají jednotlivé výrobky výhody a nevýhody a jak se s nimi zachází?

Jak správně měřit teplotu: Nejdůležitější je samozřejmě správné měření teploty. Ne všude lze totiž zjistit stejnou teplotu. Kde se nejlépe teplota měří? TEST vám poradí.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme zkoumali kvalitu moderních teploměrů. Které jsou nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Databáze testovaných výrobků

Elektronické teploměry (8 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2008


Přihlásit