Co najdete v květnovém dTestu

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2023 Obsah říjnového dTestu

V květnovém vydání dTestu na vás čeká pět obvyklých testů. Otestovali jsme výrobky pro nejmenší, něco pro kutily, něco pro kuchaře a kuchařky, podívali jsme se i na moderní techniku a potravinové doplňky.

Kuchyňské váhy:

Zajímalo nás nejen, jak přesně váží, ale také, jak pohodlné jsou z hlediska obsluhy, údržby nebo čištění. Prozkoumali jsme i jejich bytelnost.

Kočárky:

V testu kočárků jsme se zaměřili zejména na bezpečnost v souladu s normou, odolnost konstrukce a stabilitu. Kočárky jsme testovali jak v laboratoři, tak mezi dobrovolníky z řad spotřebitelů. Zajímala nás třeba jednoduchost jejich sestavení nebo komfort transportu ve veřejné dopravě.

Kloubní preparáty:

Jak jsou na tom doplňky stravy s obsahem aktivních látek glukosaminu a chondroitinu sulfátu? Odpovídá jejich množství údajům na obalu, nebo nás výrobci klamou?

Mobilní telefony:

Mobilní telefony dnes už neslouží zdaleka jen k volání či posílání zpráv, proto kromě takovýchto parametrů testujeme i jejich kvality jakožto fotoaparátů či hudebních přehrávačů. Otestovali jsme však samozřejmě i výdrž baterie a odolnost telefonu vůči poškození.

Přímočaré pily:

Pily jsme podrobili zátěžovým i bezpečnostním testům, ozkoušeli jsme, jak zvládají řezat různé materiály. Zajímalo nás také, zda nejsou zbytečně hlučné.

Těšit se můžete i na obvyklý finanční a právní servis, spotřebitelské novinky ze světa a další informace.
 

Přihlásit