Co najdete v dubnovém dTestu

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2022 Obsah říjnového dTestu

Do dubnového vydání časopisu dTest pro vás připravujeme pět nových testů. Na své si přijdou kuchaři a kuchařky, ženy a muži v domácnosti, zahrádkáři, všichni uživatelé počítačů i milovníci hudby.

Chystáme pro vás následující testy:

Sluchátka: Která sluchátka „hrají“ nejlépe? Pecky, náhlavní či záhlavní? A která nejlépe izolují zvuk? Prozkoumali jsme také, zda jsou sluchátka pohodlná a zda dobře sedí a otestovali jsme i kvalitu zpracování. Na ukázku z některých zkoušek se můžete podívat na videu.

Mletá paprika: Nachází se v sáčku červená paprika, nebo spíše červené barvivo? Podívali jsme se, zda výrobci papriku nefalšují a ničím nenastavují. Zajímalo nás také, zda se v koření nenajdou škodlivé a nežádoucí mykotoxiny či pesticidy.

Sekačky: Benzínové i elektrické sekačky jsme vyslali do terénu a sledovali, jak si poradí s nejrůznějšími druhy trávníku, včetně přerostlé „džungle“. Měřili jsme jejich spotřebu či hlučnost, testovali jsme i kvalitu dílenského zpracování.

Antiviry: Softwarové ochránce počítačů jsme postavili proti nejčastějším online i offline hrozbám. Vedle úrovně poskytované ochrany jsme sledovali, jestli antivirus příliš nezatěžuje počítač. Otestovali jsme jak placené programy, tak i jejich verze zdarma.

Žehličky: Zajímalo nás nejen, jak dobře dokážou tyto přístroje žehlit různé typy látek, ale také, jak snadno se používají či jak odolná je jejich žehlicí plocha.

Těšit se můžete i na obvyklý finanční a právní servis, spotřebitelské novinky ze světa a další informace.
 

Přihlásit