Chcete výhodnější energie? Registrace končí už 10.2.!

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2022 Obsah záříjového dTestu

Více než 45 000 domácností se už zapojilo do hromadné změny dodavatelů elektřiny a plynu, kterou pod názvem Chci výhodnější energie pořádá spotřebitelská organizace dTest. Výhodnější podmínky dodávek energií díky můžete s dTestem získat i vy, ale pozor, registrace končí již 10. února.

Kampaň Chci výhodnější energie funguje na jednoduchém principu: Čím více lidí se zaregistruje, tím lepší podmínky bude moci dTest vyjednat s dodavateli elektřiny a plynu.

3 jednoduché kroky ke změně:

 

1. Registrace – běží do 10. února 2016

Registrace je nezávazná a bezplatná. Nejste povinni změnu dodavatele uskutečnit. Rozhodnete se až po ohlášení vítězného dodavatele, a to na základě konkrétní nabídky, kterou vám dTest zašle. Zaregistrovat se můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách www.ChciVyhodnejsiEnergie.cz.

2. Aukce – 11. února 2016

dTest za vás vyjedná nejvýhodnější podmínky. Proběhne on-line aukce dodavatelů energií, ze které vzejde konkrétní nabídka cen elektřiny a plynu. Dodavatelé účastnící se aukce se musí předem zavázat k dodržení některých klíčových podmínek, například:

• záruka ceny po dobu jednoho roku,

• žádné poplatky při řádném ukončení smlouvy,

• smlouva bez automatického prodloužení na dobu určitou.

3. Nabídka – v druhé polovině března 2016

Rozhodnete se, zda chcete změnit dodavatele. Jakožto registrovaní účastníci obdržíte po aukci e-mailem oznámení se všemi podrobnostmi o vítězných tarifech. Na základě poskytnutých údajů vám dTest vypracuje nabídku na míru. Vyčíslí vám potenciální roční úspory, kterých můžete dosáhnout, když změníte dodavatele elektřiny či plynu. Na zvážení nabídky budete mít čas několik týdnů.

Neváhejte, přidejte se k desetitisícům již přihlášených zájemců a registrujte se ještě dnes. Je to jednoduché, bezplatné a nezávazné.

 

Kde získáte více informací?

Navštivte www.ChciVyhodnejsiEnergie.cz, napište na energie@dtest.cz nebo zavolejte na kontaktní linku 272 272 271 - je vám k dispozici každý všední den mezi 9. – 17. hod. Za volání platíte pouze cenu běžného hovorného dle svého tarifu.

Přihlásit