Test elektrických holících strojků 2008

Sdílejte

Publikováno v časopise 1/2008

Testovali jsme pro vás holící strojky a víme, který to vyhrál na plné čáře. Je však poměrně drahý. Ovšem i za méně peněz můžete sehnat kvalitní výrobek. Poradíme vám.

Co zjistil náš test o elektrických holících strojcích?


Nejlepší holící strojek: Co zvládne skutečně kvalitní holící strojek? Je maximálně ohleduplný k pokožce, velmi dobře holí a oceníte i další jeho vlastnosti. Některé strojky můžete používat i ve sprše. Test stability také ukázal, že většina přístrojů se po spadnutí na zem nerozbije. Zkoumali jsme i mnoho dalších aspektů.

Akumulátorový pohon: Všechny strojky mají akumulátorový pohon. Jaké používají články a jaké jsou jejich výkony? Důležité je také soustředit se na snadnost ovládání.

Čištění holícího strojku: Vybírejte holící strojek také podle toho, jak obtížná je jeho údržba. Jistě ho chcete čistit pohodně a snadno. U některých strojků budete muset počítat s režijními náklady na čistící roztok.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na zkoumání holicích strojků. Které jsou nejlepší a jaké jsou jejich vlastnosti? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - pánské holicí strojky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pánské holicí strojky starší (46 výrobků)
poslední aktualizace: 1.1.2010


Přihlásit