O změnu dodavatelů energií s dTestem je zájem

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Tisíce lidí se jen za první týden od spuštění přihlásily do kampaně Chci výhodnější energie, kterou pořádá známá spotřebitelská organizace dTest. Jde o první hromadnou změnu dodavatelů elektřiny a plynu pořádanou dTestem a výhodnější podmínky dodávek energií díky ní můžete získat i vy.

Kampaň Chci výhodnější energie funguje na jednoduchém principu: Čím více lidí se zaregistruje, tím lepší podmínky bude moci dTest vyjednat s dodavateli elektřiny a plynu.

3 jednoduché kroky ke změně:

 

1. Registrace – běží od 5. listopadu 2015

Registrace je nezávazná a bezplatná. Nejste povinni změnu dodavatele uskutečnit. Rozhodnete se až po ohlášení vítězného dodavatele, a to na základě konkrétní nabídky, kterou vám dTest zašle. Zaregistrovat se můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře na webových stránkách www.ChciVyhodnejsiEnergie.cz.

2. Aukce – 11. února 2016

dTest za vás vyjedná nejvýhodnější podmínky. Proběhne on-line aukce dodavatelů energií, ze které vzejde konkrétní nabídka cen elektřiny a plynu. Dodavatelé účastnící se aukce se musí předem zavázat k dodržení některých klíčových podmínek, například:

• záruka ceny po dobu jednoho roku,

• žádné poplatky při řádném ukončení smlouvy,

• smlouva bez automatického prodloužení na dobu určitou.

3. Nabídka – v druhé polovině března 2016

Rozhodnete se, zda chcete změnit dodavatele. Jakožto registrovaní účastníci obdržíte po aukci e-mailem oznámení se všemi podrobnostmi o vítězných tarifech. Na základě poskytnutých údajů vám dTest vypracuje nabídku na míru. Vyčíslí vám potenciální roční úspory, kterých můžete dosáhnout, když změníte dodavatele elektřiny či plynu. Na zvážení nabídky budete mít čas několik týdnů.

Neváhejte, přidejte se k tisícům již přihlášených zájemců a registrujte se už dnes. Je to jednoduché, bezplatné a nezávazné.

 

Kde získáte více informací?

Navštivte www.ChciVyhodnejsiEnergie.cz, napište na energie@dtest.cz nebo zavolejte na kontaktní linku 272 272 271 - je vám k dispozici každý všední den mezi 9. – 17. hod. Za volání platíte pouze cenu běžného hovorného dle svého tarifu.

Přihlásit