Co najdete v listopadovém dTestu

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2022 Obsah prosincového dTestu

Listopadové testy nás zavedou do kuchyně, dílny i oblasti osobní hygieny. Při jejich přípravě se hledaly plísně, špinilo nádobí, potilo, odsávalo a brousilo. A budeme pro vás mít i novinky z jiných oblastí než je testování.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Kakao: V krabičkách a sáčcích s hořkým kakaem jsme nechali laboratoř pátrat mimo jiné po mykotoxinech a těžkých kovech, které se v oblíbeném hnědém prášku mohou objevit.

Myčky nádobí: Do testu jsme tentokrát zařadili plně vestavné modely o šíři 60 cm. Vložili jsme do nich všechny běžné typy nádobí s různými druhy nečistot, včetně připečených, a zkoumali jsme, jak si poradí s mytím a sušením v běžném i úsporném programu. Zajímala nás i délka mycích cyklů, spotřeba energie a vody, hlučnost a snadnost obsluhy.

Deodoranty a antipesrspiranty: Jak účinně redukují pot a nepříjemný zápach? A jak moc špiní oděv? 

Brusky: Prozkoumali jsme desítky modelů vibračních brusek – dvouruční i jednoruční modely, s klasickou obdélníkovou i s trojúhelníkovou brusnou plochou.

Digestoře: Digestoře mohou pracovat v režimu odsávání, nebo recirkulace. Jsou oba tyto režimy stejně účinné a zvládnou zbavit kuchyň a další připojené prostory odéru z vaření?

Těšit se můžete také na informace o zcela nové kampani dTestu v oblasti energetiky, články z oblasti práva a financí i spotřebitelské novinky ze zahraničí.
 

Přihlásit