Test mobilních telefonů 2007

Publikováno v časopise 3/2007

Vývoj na poli telekomunikaci jde stále kupředu. Vznikají nové mobilní telefony, které jsou šité na míru českému spotřebiteli. Pojďme se na některé modely podívat podrobněji.

Co zjistil náš test o mobilních telefonech?

Hudba v mobilních telefonech: Mobilní telefony jsou už pro většinu lidí samozřejmostí. Mají mnoho funkcí a neustále se vyvíjejí. Největším trendem poslední doby je hudba v mobilních telefonech. Jaká je jejich kvalita? Záleží na sluchátkách?

Fotoaparát v mobilních telefonech: I fotoaparát je dnes běžnou součástí telefonů. Měli byste se však smířit s tím, že klasický fotoaparát nenahradí. Jaká je jejich kvalita u jednotlivých přístrojů?

Další možnosti mobilních telefonů: Jaké vychytávky vám nabízejí jednotlivé modely mobilních telefonů? Podrobněji jsme je zkoumali v našem testu.

Design mobilních telefonů: Nejen funkce, ale i design je u mobilních telefonů důležitý. Nenakupujte však přístroj jen podle vzhledu. Nevyplatilo by se vám to.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na mobilní telefony. Co od nich můžeme čekat? Co všechno vám nabízejí a jaké modely nejvíce oceníte? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Mobily a smartphony starší (porovnat)

Mobily a smartphony 2009-2010 (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Mobily a smartphony 2009-2010 (475 výrobků)
poslední aktualizace: 13.9.2010
Mobily a smartphony starší (325 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2010


Přihlásit