Test plastového kuchyňského náčiní 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2006

Už dříve jsme zjistili, že některé kuchyňské plastové náčiní uvolňuje nebezpečné látky, které přecházejí do jídla. Jak je to s jejich kvalitou dneska? Ohrožujete používáním plastového náčiní své zdraví?

Co zjistil náš test o kuchyňském plastovém nářadí?

 
Negativní látky: V kuchyňském plastovém náčiní byly nalezené mnohé nebezpečné látky. Mezi hlavní patří karcinogenní látky, ale také olovo a chrom.
 
Testování: Test kuchyňských plastových náčiní z listopadu roku 2005 ukázal, že z deseti výrobků jich čtyři škodí lidskému zdraví. Které to byly a jak jsou na tom předměty dnes? Podrobili jsme je novému testu. Můžete se už na tyto výrobky spolehnout, nebo je lepší se jim v kuchyni vyvarovat?
 
Buďte opatrní: Čas od času se vyskytnou na trhu nevyhovující výrobky, které mohou škodit lidskému zdraví či ho ohrožovat. Jak se vyhnout těmto výrobkům? Doplácejte na neserióznost výrobců. Náš test vám poradí.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na kuchyňské plastové nářadí. Víte, že obsahuje mnohé látky, které škodí lidskému zdraví? Jakých výrobků se to týká? Předplaťte si náš časopis Test a budete vědět více.

Testované výrobky - plastové kuchyňské náčiní (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Plastové kuchyňské náčiní (20 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2006


Přihlásit