Co najdete v květnovém dTestu

Obsah dubnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 4/2024 Obsah dubnového dTestu

V květnovém vydání našeho časopisu vás opět čeká pět testů. Nové číslo nabízí hned dva testy výrobků pro ty nejmenší, dva pro sportovce a jeden pro všechny, kdo chtějí dobře vyprat prádlo. 

Připravujeme pro vás tyto testy:

Jednorázové pleny – Jak plenky absorbují vlhkost a jak odolné je jejich zapínání? Nezapomněli jsme ani na obsah vybraných chemických látek.

Nosiče kol – U nosičů kol, které se montují na tažná zařízení, jsme se podívali mimo jiné na jejich odolnost na silnicích všech tříd.

Pračky – Do pravidelného testu praček jsme tentokrát na přání našich předplatitelů zařadili i vrchem plněné modely. Dozvíte se, jak si stojí v porovnání s pračkami plněnými předem.

Dětské přesnídávky – Testované jahodové přesnídávky tvoří převážně jablečná dřeň. Podívali jsme se proto, jak jsou na tom s obsahem jahod. Zajímalo nás i to, kolik se v takové přesnídávce najde cukru či vitamínu C.

Sportovní kamery – Malé sportovní kamery jsou čím dál populárnější. Nechali jsme prověřit, jak jsou na tom s kvalitou záznamu, obsluhou i kolik toho vydrží.

Kromě testů se můžete těšit i na rady z oblasti práva a financí a přehled nejzajímavějších spotřebitelských kauz ze světa. 

Přihlásit