Aktuálně na téma nájemní smlouvy

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2022 Obsah srpnového dTestu

Chystáte se podepsat, změnit nebo vypovědět nájemní smlouvu? Víte, jaká právní úprava nájemní vztahy řeší a co si může dovolit nájemník a co pronajímatel? Znáte svá práva? Chcete-li si rozšířit spotřebitelské obzory v oblasti nájemních vztahů, zúčastněte se našeho krátkého webináře pro spotřebitele, který poradí a dá prostor vašim dotazům.

Bezplatný webinář na téma "Jak sepsat nájemní smlouvu" se uskuteční ve čtvrtek 16. dubna od 18 hodin. Plánovaný rozsah je 30-60 minut.

 

Jak se zúčastnit webináře

Přihlášením na adrese www.dtest.cz/webinar optimálně cca 5-10 minut před oficiálním začátkem. Zde pouze vyplníte své jméno a e-mail a kliknete na "vstoupit do místnosti". Následně vyčkáte na přizvání a poté budete automaticky přesměrováni do místnosti, kde bude webinář probíhat. V případě dotazů či nejasností ohledně webináře nás neváhejte kontaktovat na adrese webinare@dtest.cz.

 

Pro zajištění bezproblémové účasti na webináři potřebujete:

- vysokorychlostní připojení (např. běžná ADSL)

- zvukovou kartu + sluchátka nebo reproduktory

- operační paměť: 1Gb

- procesor: 1,2Ghz

- internetový prohlížeč s nainstalovaným přehrávačem Flash verze alespoň 11.2 nebo 11.3 (ověřit zda máte již Flash player nainstalován můžete na http://isflashinstalled.com/ nebo si ho můžete stáhnout na adrese http://get.adobe.com/cz/flashplayer/otherversions/

Během webináře doporučujeme zakázat automatické aktualizace nejen systému, ale i ostatních komponent (antivir, java, flash, apod.) a zavřít veškerá ostatní okna i karty prohlížeče využívající flash (často to bývají jen reklamní bannery). V případě výpadku připojení během webináře doporučujeme zavřít váš internetový prohlížeč a po jeho opětovném spuštění vstoupit znovu na www.dtest.cz/webinar.

Přihlásit