Test dětských kočárků 2006

Sdílejte

Publikováno v časopise 9/2006

Čekáte potomka? V tom případě musíte zařídit mnoho věcí. Mezi ty nejdůležitější je vybrat vhodný kočárek. Máte představu o tom, jak by měl vypadat? Zvolte si takový, který bude pohodlný pro vás i pro vaše miminko.

Co zjistil náš test o dětských kočárcích?

 
Pozor na nebezpečné kočárky: Víte, že na trhu jsou kočárky, které spadají do kategorie nebezpečných výrobků? Některé totiž mohou obsahovat nebezpečné látky, kterými jsou ftaláty, polycyklické aromatické uhlovodíky atd. Vyhněte se jim.
 
Skládání a rozkládání kočárků: Mnohé kočárky vás nepotěší komplikovaným skládáním a rozkládáním. Většinou se vám to povede pouze za použití obou rukou. Mnohé kočárky při skládání a rozkládání vyžadují silné tlačení a tažení. Víme, který kočárek to zvládne pohodlně s použitím jedné ruky. 
 
Cena versus kvalita: Na trhu jsou k mání i drahé městské kočárky, které jsou pohodlnější a celkově mají lepší vlastnosti. Testovali jsme je společně s dalšími levnějšími kočárky. I u těch dražších jsme však našli nedostatky.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na dětské kočárky. Víte, jaké by měl dětský kočárek splňovat vlastnosti a na co se při jeho koupi soustředit? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - kočárky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Kočárky 2006 (19 výrobků)
poslední aktualizace: 1.4.2009


Přihlásit