Co najdete v dubnovém dTestu?

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

Dubnový dTest přináší další várku testů, které vám pomohou při nákupech. Co v něm najdete? Něco k snědku, něco pro zahrádkáře, něco pro kuchaře a hospodyně a na své by si měli přijít i fanoušci techniky.

Přípravujeme pro vás tyto testy:

Sekačky: Přichází jaro a to znamená, že bude zase třeba sekat trávu. Podívali jsme se proto na to, jak si nové benzínové či elektrické sekačky poradí s různými druhy trávníků.

Tyčové mixéry: Nedávno jsme testovali ruční šlehače, teď jsme si posvítili na tyčové mixéry. Co všechno dovedou a jak se obsluhují? A jaké jsou mezi nimi rozdíly?

Dokovací reproduktory: Dobíjejí mobilní telefon a zároveň přehrávají hudbu. Zajímala nás kvalita zvuku a spotřeba energie.

Roztíratelné rostlinné tuky: Název margaríny nemusí být vždy přesný. Zaměřili jsme se na to, jak zákon rozlišuje jednotlivé druhy rostlinných tuků a jak jsou na tom tyto výrobky s kvalitou.

Ochrana počítače: Test antivirů, který přinášíme, se soustředil na to, jak rychle si jednotlivé programy poradí se známými viry či jak dlouho jim trvá rozpoznat nový, neznámý. Podívali jsme se i na to, jak moc jejich provoz zatěžuje a zpomaluje počítač.

Opět se budeme věnovat i otázkám práva a financí, těšit se můžete i na spotřebitelské novinky ze světa.
 

Přihlásit