Co najdete v březnovém dTestu?

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

V březnovém dTestu na vás čekají další testy výrobků, se kterými se setkáváte v každodenním životě. Na své si v novém vydání přijdou rodiče s malými dětmi, spotřebitelé pracující v kanceláři i v domácnosti, motoristé i ti, kdo mají rádi něco slaného na zub.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Dětské zábrany - Když dítě začne dělat první krůčky, dětské zábrany na schody či do dveří přijdou vhod. Jak jsou na tom s bezpečností, to se dozvíte v našem testu.

Letní pneumatiky - Blíží se čas přezouvání na letní pneumatiky, podívali jsme se proto, jak se letošní várka chovala na mokré i suché vozovce. Zjišťovali jsme také, jak jsou na tom s opotřebením či hlučností. Zaměřili jsme se na rozměry 185/60 R14 a 205/55 R16.

Lovecké salámy - Náš test se soustředil nejen na to, jak chutnají, ale také na to, zda splňují veškeré kvalitativní podmínky, které pro takto označené výrobky určuje zákon.

Žehličky - Co všechno umí dnešní napařovací žehličky? Jak žehlí? Jaká je jejich obsluha a odolnost?

Tiskárny - Pokračujeme v testování multifunkčních inkoustových a laserových tiskáren. Zaměřili jsme se zvláště na kvalitu a rychlost tisku či spotřebu inkoustu.

Vedle testů jako obvykle přineseme také informace z oblasti financí a spotřebitelských práv.
 

Přihlásit