Test aku vrtacích šroubováků 2007

Publikováno v časopise 5/2007

Rozhodli jste se pořídit si aku vrtací šroubovák? Co byste o něm měli vědět? Lze koupit kvalitní výrobek za dobrou cenu? Na tyto a mnohé další otázky vám odpoví náš test.

Co zjistil náš test o aku vrtacích šroubovákách?

Nabíjení akumulátoru: Dejte si pozor, abyste si nevybrali takový aku vrtací šroubovák, jehož akumulátor se každou chvíli vybije. Poradíme vám, které vydrží nejdéle. U některých modelů je náhradní baterie v příslušenství.

Zastaralé typy akumulátorů: Objevili jsme je ve většině testovacích přístrojů. Jde o nikl-kadmiové akumulátory, které jsou levnější, mají větší kapacitu a životnost, ale na druhou stranu jsou těžší a zatěžují životní prostředí. Od podzimu 2007 budou směrnicí EU zakázané.

Naše testování: Při našem testování jsme se zaměřili na napájení, příslušenství, technické parametry atd. Pět výrobků z osmnácti testovaných nebylo hodnoceno lépe než dostatečně. Jeden aku vrtací šroubovák propadl úplně.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na aku vrtací šroubováky. Vyplatí se vám jejich koupě. Jaké mají nevýhody a který model je nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - aku šroubováky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Aku šroubováky (18 výrobků)
poslední aktualizace: 1.5.2007


Přihlásit