Test digitálních minilabů 2006

Publikováno v časopise 11/2006

Také uvažujete o digitálním minilabu? I když ještě v nedávné době byl vcelku raritou, dnes je stále oblíbenější. Chcete si ho také pořídit? Víte, s jakým modelem budete spokojeni a na co byste si měli dávat pozor? Náš test vám poradí.

Co zjistil náš test o minilabech?

 
O digitálním minilabu: Digitální minilaby jsou čím dál oblíbenější a postupně vytlačují analogové předchůdce. Snižuje se i cena přístrojů. A jak je to s jejich obsluhou? Bude vám vyhovovat?
 
Paměťová média: Chcete si nechat vyvolat fotografie z digitálního minilabu? Provozovny přijímají digitální snímky prakticky na jakémkoliv paměťovém médiu, tj. paměti vyjmuté přímo z digitálního přístroje, paměťové nosiče atd.
 
Současné digitální přístroje: Dnes už mají digitální přístroje dostatečné rozlišení pro zhotovení fotografií běžných formátů. Některé digitální fotoaparáty umožňují snímat v soustavě Adobe RGB. Je tak k dispozici více barevných odstínů. Typů obrazových souborů je několik desítek.
 
Naše testování: Zaměřili jsme se na kvalitu odvedené práce. Naše zakázka obsahovala pět zkušebních snímků.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na digitální minilaby. Chcete si nějaký pořídit i vy? Víte, po jakém modelu sáhnout? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Testované výrobky - digitální minilaby (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Digitální minilaby (34 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2006


Přihlásit