Co najdete v únorovém dTestu

Obsah záříjového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 9/2022 Obsah záříjového dTestu

V chystaném vydání dTestu si přijdou na své mimo jiné rodiče nejmenších dětí, příznivci přístrojů usnadňujících práci v kuchyni, sportovní nadšenci a nadšenkyně nebo ti, kdo řeší kvalitu masa a masných výrobků.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Mleté masné výrobky – Legislativa má různé požadavky na mleté maso a masné polotovary, které přitom vypadají téměř stejně. Zaměřili jsme se na rozdíly a nechali jsme v laboratoři analyzovat výrobky z vepřového a hovězího masa.

Chemie ve výrobcích pro miminka – Zjišťovali jsme přítomnost nežádoucích chemických látek ve výrobcích pro miminka, jako jsou pleny, dudlíky, hrací deky či podložky.

Ruční šlehače – Vyzkoušeli jsme, jak šlehají, hnětou a mixují aktuálně dostupné modely populárních pomocníků do kuchyně.

Fotoaparáty – Co nabízejí nejnovější modely kompaktních fotoaparátů a jak si stojí ve srovnání s foťáky v mobilních telefonech?

Fitness náramky – Zajímalo nás, jak jsou na tom přístroje monitorující a vyhodnocující fyzickou aktivitu s výkony či obsluhou a jak se pracuje s jejich výstupy.

Vedle testů se můžete jako obvykle těšit také na informace z oblasti financí a spotřebitelských práv.

Přihlásit