Co najdete v lednovém dTestu

Obsah prosincového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 12/2023 Obsah prosincového dTestu

První vydání dTestu v roce 2015 prověří jednoho z nejpoužívanějších pomocníků člověka, pomůže vám se neztratit na cestách, vyzkouší vylepšit zvuk televizí a důkladně zanalyzuje moderní podání jednoho z nejstarších nápojů, které lidstvo zná.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Zelený čaj – Nakoupili jsme sáčkové zelené čaje široce dostupné v českých obchodech. Laboratoř prozkoumala obsah pesticidů a dalších nežádoucích látek, stejně jako obsah látek žádoucích a senzorické vlastnosti jednotlivých výrobků.

Kuchyňské nože – Kuchyňský nůž je jedním z nejpoužívanějších pomocníků člověka. Otestovali jsme řadu praktických aspektů jako odolnost nebo ostrost nožů, panel dobrovolníků pak vyzkoušel, jak se s nimi pracuje.

GPS navigace – Zjišťovali jsme, jak jsou na tom nové modely přístrojů, které mají přispívat k pohodovému a bezproblémovému dojezdu do cíle vaší cesty.

Soundbary – Koupě soundbaru představuje jednu z možností, jak vylepšit zvuk televize. Jaká je kvalita reprodukce zvuku v jejich podání? 

Crashtesty – Přineseme informace o nejnovějších poznatcích v oblasti bezpečnosti automobilů.

Původně avizovaný test lyžařských helm se z organizačních důvodů nepodařilo zrealizovat. Místo něj do lednového čísla zařazujeme test GPS navigací.

Vedle testů přineseme také informace z oblasti financí a spotřebitelských práv, kde se zaměříme na otázky spojené s vracením nevhodných vánočních dárků.

Přihlásit