Test LCD televizorů 2006

Publikováno v časopise 11/2006

Hledáte televizor, který splní všechny vaše požadavky? Najít univerzální model není jednoduché. Co televizorům chybí? Zkoumali jsme různé LCD televizory a přinášíme vám výsledky.

Co zjistil náš test o LCD televizorech?

 
Všestrannost televizorů: Univerzální televizor by se měl dobře vypořádat se všemi zdroji zvukových i obrazových signálů. Tomu jsme přizpůsobili náš test. Jaké přístroje dosahovaly nejlepších výsledků? Rovnou vám prozradíme, že žádný přístroj není tím pravým univerzálním přístrojem.
 
Kvalita zvuku: Mnohé LCD televizory nemají dobrý zvuk. Některé přístroje mají možnost připojení více sluchátek se samostatným ovládáním hlasitosti.
 
Další naše postřehy: A co jsme ještě zjistili o LCD televizorech? Rozhodně se nedají označit za kompaktní. Mají dost odlišné vnější rozměry. Pro komfortní připojení je efektivní použít několik přístrojů. Zkoumejte u televizorů také úhel pohledu. Třetí divák může vidět mnohem horší obraz než při přímém dívání se na televizi.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na LCD televizory. Chcete si ho také pořídit? Víte, po jakém sáhnout modelu a jaké by měl mít kvality? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Databáze testovaných výrobků

Televizory starší (270 výrobků)
poslední aktualizace: 1.10.2010


Přihlásit