Test automatických praček 2006

Publikováno v časopise 11/2006

Rozhodli jste se pro koupi nové automatické pračky? Na trhu jich je hodně. Chcete-li být s koupí skutečně spokojeni, měli byste znát co nejvíce informací a rad týkající se správného výběru pračky. Náš test vám pomůže.

Co zjistil náš test o automatických pračkách?

 
Otáčky a kvalita vyždímání prádla: Víte, kolik otáček by měla mít kvalitní pračka, která zvládne vyždímat maximum vlhkosti? Pokud sušíte prádlo na šňůře, můžete však zvolit modely s méně otáčkami. Jsou levnější a mají snadnější obsluhu.
 
Cena versus kvalita: Každý jistě ví, že ne vždy platí, že čím dražší výrobek koupíte, tím je větší jeho kvalita. Měli byste však vědět, že kupovat příliš levné pračky se nevyplatí. Náš test prokázal, že s cenou klesá kvalita.  
 
Naše testování praček: Co jsme ještě testovali? Pračky jsme podrobili také zátěžovým zkouškám. Jaké modely si počínaly nejlépe? Nezapomínejte také na úsporné praní. Vybírejte výrobky s označením „energetická třídy A“.
 
TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se soustředili na automatické pračky. Víte, co všechno je třeba brát v potaz při jejím výběru? Předplaťte si náš test a budete vědět více.

Databáze testovaných výrobků

Pračky 2006 (7 výrobků)
poslední aktualizace: 1.11.2006


Přihlásit