Co přinese prosincový dTest

Obsah únorového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 2/2023 Obsah únorového dTestu

Prosincové vydání dTestu přinese několik testů výrobků, které se často objevují jako dárky pod vánočním stromečkem. Zároveň jsou to ale i domácí a osobní pomocníci, které můžete potřebovat i v jiném než vánočním období.

Připravujeme pro vás tyto testy:

Tablety – Pokud uvažujete, že svým blízkým či sami sobě nadělíte pod stromeček tablet, můžete se při výběru řídit výsledky našeho testu, do kterého jsme zařadili modely různých cenových úrovní s menší i větší úhlopříčkou.

Kávovary – Také přístroj na přípravu kávy může být vhodným vánočním dárkem, pokud se vybere ten správný. My jsme se tentokrát podívali na zoubek kapslovým kávovarům.

Kávové kapsle – Když jsme se pustili do testu kapslových kávovarů, přirozeně nás zajímal i obsah kapslí, které se v těchto přístrojích mění na kávu ve vašem hrníčku. Podrobili jsme je senzorickým testům i laboratorním analýzám.

Chladničky – Nabídneme test více než dvaceti kombinovaných modelů chladniček. Zaměřili jsme se na chladicí i mrazicí výkon, spotřebu elektrické energie a řadu dalších parametrů.

Televizory – Jak se vyznat ve světě plochých televizí, kde výrobci chrlí stále nové a nové modely nabízející více či méně užitečné nové funkce? Poradí náš test, ve kterém rozebreme přednosti i nedostatky vybraných modelů i  některých funkcí.

Vedle testů přineseme také informace z oblasti financí, kde se zaměříme na spotřebitelské úvěry a nabídneme rady související s nákupem na internetu.

Přihlásit