Test automatických praček s předním plněním 2007

Sdílejte

Publikováno v časopise 6/2007

Rozhodli jste se pro koupi pračky? Pokud chcete automatickou pračku s předním plněním, jistě vás zaujme náš test, který posuzoval různé vlastnosti u jedenáct modelů.

Co zjistil náš test o automatických pračkách s předním plněním?

O pračkách s předním plněním: Pračky v posledních letech zaznamenaly velký rozvoj. Často však výběr konkrétního modelu do domácnosti bývá podceňován. A i přes mnohé programy, které mají, náš test ukázal, že si mnohdy neporadí se svou základní úlohou - vyprat prádlo.

Šetřete energii: Volte takové pračky, které jsou úsporné ve spotřebě energie. Někdy se však výrobci snaží ušetřit energii na špatných pracích programech. Šťastnou volbou není ani šetření vody při máchání.

Naše testování: Snažíme se vždy vycházet z praxe. Proto náš test byl sestaven z nejčastěji používaných pracích programů - dlouhý prací program na bavlnu, program syntetika na smíšené prádlo a krátký prací program na bavlnu.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na automatické pračky s předním plněním. Co brát v potaz při jejich koupi? Které přístroje jsu nejlepší? Předplaťte si náš test a budete vědět více.


Testované výrobky - pračky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Pračky I 2007 (11 výrobků)
poslední aktualizace: 1.6.2007


Přihlásit