Nové kurzy pro podnikatele

Obsah srpnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 8/2020 Obsah srpnového dTestu

Připravili jsme nové kurzy pro všechny, kdo chtějí vědět, jaké povinnosti mají při prodeji, reklamacích a dalších často řešených situacích vůči spotřebitelům, dozorovým orgánům a dalším. Umíme také ušít kurz na míru pro konkrétní firmu.

Aktuální nabídka kurzů

Jak se přihlásit? 

Na stránce www.dtest.cz/kurzy najdete detailnější program kurzů i přihlášky ke stažení.

Úhradu kurzovného je možné provést bankovním převodem či on-line platební metodou (platební kartou, přes PaySec, GoPay).

Účastníkům a účastnicím kurzů poskytujeme slevu na předplatné časopisu dTest.

Pro sjednání kurzu na míru nás kontaktujte na adrese kurzy(zavináč)dtest.cz, na které Vám rádi zodpovíme i další dotazy týkající se našich kurzů.

Prodej a reklamace – 1650 Kč bez DPH

termíny: 23. října 2014, 4. prosince 2014

Kurz „Prodej a reklamace“ jsme vytvořili na základě zkušeností se situacemi, které v praxi nejčastěji řeší podnikatelé v kamenných i internetových obchodech.  Naučíte se, jak nejlépe postupovat v situacích jako je předvedení výrobku, dodání návodu k použití, vystavení dokladu o koupi, uplatnění práva z odpovědnosti za vady, reklamace a další. Poradíme také, jak předejít konfliktu s nespokojeným zákazníkem.

 

Internetový prodej – 1650 Kč bez DPH

termín: 20. listopadu 2014
             

Kurz „Internetový prodej“ vznikl v reakci na nárůst počtu internetových obchodů a růst objemu nákupů, které v nich spotřebitelé vyřizují. Dozvíte se, jak informovat zákazníka o jeho právech, jak zpracovávat osobní údaje, jak přistupovat k odstoupení od smlouvy bez udání důvodů či jak vyřizovat reklamace. Nebudou chybět příklady z praxe a možnost si nabyté znalosti ověřit v praktických modelových situacích.

 

Kurz na míru – cena dle rozsahu a náročnosti přípravy

termín: dle domluvy
             

Rádi pro vás připravíme kurz s tématikou podnikatelsko-spotřebitelských vztahů na míru. Kurzy na míru jsou vhodné zejména pro větší firmy se zájmem o specifickou problematiku, kterou naše aktuálně vypsané kurzy nepokrývají, nebo pro firmy, které potřebují naráz proškolit větší počet zaměstnanců a zaměstnankyň. Realizovali jsme například kurzy pro společnosti Hudy, Kaufland či Werco.

Přihlásit