Test dětských autosedaček 2007

Publikováno v časopise 7/2007

Koupi dětské autosedačky byste si měli dobře rozmyslet. Určitě chcete takovou, která bude pro vašeho potomka nejbezpečnější. Letos jsme se zaměřili na testování 27 dětských autosedaček, které pokrývají všechny normové skupiny.

Co zjistil náš test o dětských autosedačkách?

Naše testovací figuríny: Letos jsme dětské autosedačky testovali s novými a lepšími figurínami, které jsou pružnější a přizpůsobivější a mají také speciální senzory. To zpřesnilo výsledky našich testů.

Testované dětské autosedačky: Rozmanitost testovaných dětských autosedaček je velká, proto určitě test pomůže i vám vybrat tu správnou. Méně jsme se zaměřili pouze na vícerozsahovou skupinu I/II/III, kterou reprezentují jen dva modely.

Kterou autosedačku vybrat: Při výběru si dejte pozor. Nestačí jen koupit autosedačku, která v našem testu dopadla nejlépe. Musíte ještě ověřit, zda je vaše auto uvedeno v seznamu podporovaných typů vozidel výrobce autosedaček. Kromě bezpečnosti nepodceňujte ani její motnáž do vozidla, obsluhu a pohodlnost dítěte.

TEST je tu pro vás. Tentokrát jsme se zaměřili na dětské autosedačky. Zkoumali jsme jejich bezpečnost. Vyberte takovou, která vašeho potomka neohrožuje. Předplaťte si náš test a budete vědět více o jednotlivých modelech.


Testované výrobky - autosedačky (porovnat)

Databáze testovaných výrobků

Autosedačky 2006 - 2007 (52 výrobků)
poslední aktualizace: 1.7.2007


Přihlásit