Co přinese zářijový dTest

Obsah říjnového dTestu

Aktuální číslo časopisu dTest 10/2023 Obsah říjnového dTestu

V zářijovém čísle přineseme dva testy spojené s pečením.  Věnovat se budeme i zástupcům velkých spotřebičů a výbavě pro sportovce a sportovkyně. Na své si přijdou i amatérští filmaři.

Těšit se můžete na tyto testy:

Pračky – Druhý letošní test praček prozkoumal, jak dobře perou, máchají a odstřeďují nejnovější modely. Jako vždy se dozvíte i jak jsou na tom jednotlivé výrobky se spotřebou energie a hlučností. Navíc nabídneme i test praní při různých teplotách.

Listové těsto – Složení tuků, přítomnost plísní, senzorika a deklarace. To vše nás zajímalo, když jsme do laboratoře posílali k otestování balíčky chlazeného i mraženého listového těsta. 

Domácí pekárny – Pomocníky pro výrobu domácího chleba jsme naposledy testovali před dvěma lety. Jak si s pečením chleba poradí aktuální modely? Je nějaký vztah mezi cenou pekárny a kvalitou upečeného chleba?

Videokamery – Patříte-li mezi amatérské filmaře, máme právě pro vás připraven test sportovních videokamer, který doplní i přehled nejlepších klasických přístrojů.

Běžecké legíny – Běhu se ve volném čase věnuje mnoho lidí. S podzimními dny přijde čas se na sportování věnku trochu přiobléci, a tak jsme otestovali běžecké legíny pro muže i ženy.

Vedle testů se jako vždy můžete těšit na články z oblasti financí a spotřebitelských práv.

Přihlásit